карнеги ruština

Příklady карнеги příklady

Jak se v ruštině používá карнеги?

Citáty z filmových titulků

Да, но я должен идти в Карнеги Холл, чтобы встретиться с мисс Свалоу.
Ano, ale já musím jet do Carnegie Hall na schůzku se slečnou Swallowovou.
В следующем году, Филли, с божьей помощью, она выступит в Карнеги-Холле.
Ale přísahám bohu, příští rok bude vystupovat v Carnegie Hall.
Карнеги, Меллоны, люди создавшие империи, знали это потому что они вкладывали свои деньги.
Carnegieové, Mellonové, všichni ti, kdo vybudovali tuhle velkou říši, ji zajistili, protože šlo o jejich peníze.
Как ты добрался до Карнеги Холла?
Jak se dostanu do Carnegie Hall?
Как добрать до Карнеги Холла?
Víš, jak se dostaneš do Carnegie Hall?
Знаете, что, я пока еще не выступаю в Карнеги-Холл.
Řeknu vám, paní Doylová, nebudu si zatím rezervovat Carnegie Hall.
С таким голосом вас и не пустили бы в Карнеги-Холл.
S takovým hlasem vám nedovolí zpívat v Carnegie Hall.
Карнеги-Холл! Кстати, Тед.
Carnegie Hall.
Что надо сделать, чтобы попасть в Карнеги-Холл?
Jak se dostanete do Carnegie Hall?
Гас Портенза - уроженец Харрисберга, штат Пенсильвания выпускник университета Карнеги Милона.
Gus Partenza, narozen v Harrisburgu v Pensylvánii a absolvent Carnegie Mellon University.
В Карнеги Мэллон замечательный дизайнерский курс.
Na Carnegie Mellonově skvěle vyučují design.
Скажи мне одну вещь. Как попасть в Карнеги-холл?
Jak se dostaneš do Carnegie Hall?
Я мечтаю попасть в Карнеги-холл.
Chtěl bych vystoupit v Carnegie Hall.
Карнеги-холл!
Do Carnegie Hall!
Doporučujeme...Patnáct vět ruskyAutobusy, tramvaje a metro | Автобусы, трамваи и метроS těmito ruskými větami se neztratíte v hromadné dopravě kdekoliv, kde se mluví rusky.Naučit se 15vet.cz »

Citáty ze zpravodajství a publicistiky

Даже если учесть инфляцию, то пожертвования Баффета всё равно больше пожертвований Эндрю Карнеги и Джона Д. Рокфеллера.
I když dary poskytnuté Andrewem Carnegiem a Johnem D. Rockefellerem upravíme o inflaci, Buffettův příspěvek je větší.
Одним словом, Карнеги считал, что большое личное богатство приводит к великим цивилизациям.
Krátce, Carnegie se domníval, že velké osobní jmění vytváří velké civilizace.
Карнеги утверждал, что те, кто добивается успеха в бизнесе и наживает огромное личное богатство, имеют лучшее представление о том, как в действительности устроен мир, и, таким образом, более компетентны для того, чтобы судить, куда надо направить ресурсы.
Carnegie argumentoval, že ti, komu se daří v podnikání a kdo nahromadí velké osobní majetky, dokáží lépe posoudit, jak svět skutečně funguje, a mají tedy lepší kvalifikaci pro určování kam zaměřit zdroje.
Успешные люди, согласно Карнеги, должны отойти от бизнеса, пока у них еще сохраняется этот талант, и посвятить оставшиеся годы использованию своего состояния в филантропических целях.
Úspěšní lidé by podle Carnegieho měli odejít z podnikání do penze, dokud jim ještě něco z tohoto nadání zůstává, a věnovat zbylé roky svého života k vydávání svého majetku na dobročinnost.
Поощрять богатых людей израсходовать свое состояние на благие цели в течение жизни, считал Карнеги, гораздо лучше, чем оставить право распоряжения этим богатством их (возможно бесталанным) детям.
Motivovat majetné k utrácení svého jmění na chvályhodné účely ještě za života, prohlašoval Carnegie, je mnohem lepší než ponechávat dispoziční právo k jejich majetku v péči jejich (pravděpodobně nenadaných) dětí.
В прошлом месяце Бил Гейтс заявил, что сделает, как рекомендовал Карнеги: через два года он изменит свои приоритеты, чтобы иметь возможность целиком посвятить себя работе в Фонде Била и Мелинды Гейтс, основанном им и его супругой.
Bill Gates minulý měsíc ohlásil, že učiní to, co Carnegie doporučoval: do dvou let změní své priority, aby mohl na plný úvazek pracovat v Nadaci Billa a Melindy Gatesových, již on a jeho žena založili.
Даже раньше, чем Карнеги, отошедший от дел в возрасте 65 лет, Гейтс посвятит свою жизнь использованию своего огромного состояния в филантропических целях.
Gates svůj život věnuje vynakládání svého obrovského majetku na dobročinné účely ještě dřív než Carnegie, který podnikání opustil v pětašedesáti.
Более серьезная ошибка теории Карнеги может заключаться в том, что психологически для бизнесменов может быть очень сложно сменить в середине жизни бизнес карьеру на филантропическую деятельность.
Zásadnější nedostatek Carnegieho teorie může spočívat v tom, že pro podnikatele může být psychologicky příliš těžké provést v polovině života obrátku k filantropii.
Но аргумент Карнеги никогда не стал принятой доктриной даже в Америке, потому что большинство людей не признают точку зрения, что богатые бизнесмены умнее других людей и превосходят их в нравственном отношении.
Carnegieho argument se však v Americe nikdy nestal uznávanou doktrínou, protože většina lidí odmítá názor, že bohatí podnikatelé jsou inteligentnější a morálně nadřazení.

Možná hledáte...

Doporučujeme...Patnáct vět ruskyKočky a psi | Коты и собакиKdo si chce rusky promluvit o svých domácích mazlíčcích, ten potřebuje znát tyhle věty.Naučit se 15vet.cz »