administrátor delegace čeština

Synonyma administrátor delegace synonyma

Která slova mají podobný význam jako administrátor delegace?

administrátor delegace čeština » čeština

šerpa tajemník poradce

Příklady administrátor delegace příklady

Jak se používá administrátor delegace?

Citáty ze zpravodajství a publicistiky

Na poslední konferenci Organizace amerických států (OAS) ve Fort Lauderdale na Floridě převzala delegace Spojených států od ostatních dobrý nápad a pak ho svou podporou v podstatě potopila.
Fixace směnného kurzu a delegace měnové politiky na Evropskou centrální banku zlikvidovaly dva primární prostředky, jimiž národní vlády stimulují své ekonomiky, aby předešly recesi.
Někteří američtí skeptici se sice obávali, že sovětští vědci a agenti KGB odcizí americké technologie, ale již si nevšimli, že sovětské delegace do sebe vedle vědeckých tajemství nasály také politické ideje.
Jeho delegace při hledání nápadů ve vědě, technice a průmyslu pročesaly svět.
Nově pozvaným zemím se nelíbí, že nemají postavení plných členů, kteří by mohli pomoci plánovat a koncipovat jednání, zatímco delegace původních zemí se rozrostly tak, že dnes zahrnují stovky představitelů.
Mexiko, v němž se nalézá největsí zahraniční delegace Revolučních sil, pohrozilo, že FARC vyhostí, pokud budou zdržovat mírová jednání.
Později stál Tudor v čele delegace PRM, která položila věnec v Osvětimi, kde tento někdejší popírač holocaustu prohlásil, že Židé byli v Rumunsku vyhlazeni.
Dva týdny před Obamovým káhirským projevem navštívila delegace Rady bezpečnosti Organizace spojených národů čtyři africké země, aby dala najevo obavy ze vzestupu protiústavních změn na tomto kontinentu.
Teď je třeba, aby svou podporu Asadovy delegace podmínily souhlasem s příměřím.
Ještě horší bylo, že vedoucí německé delegace onemocněl a po příjezdu do Bruselu byl hospitalizován. Německá delegace tak zůstala bez šéfa.
Dokud tato otázka zůstávala nevyřešená, nemohla se íránská delegace dohodnout na žádoucím výsledku.
Konečně, jak Obama vysvětlí EU (jejíž delegace ve Washingtonu byla také napíchnutá), že má zásadní význam vstoupit do poctivých, vážných a komplexních vyjednávání o uzavření Transatlantické dohody o obchodu a investicích (TTIP)?
Když protestovala delegace Afroameričanů, řekl jim, že by měli považovat segregaci za výhodu.
Během nedávného arabského summitu v Bejrútu mladý prezident využil nepřítomnosti egyptské, libyjské a palestinské delegace (mezi jinými) a s úspěchem zahrál na strunu příznivců v Sýrii i jinde v arabském světě.
Americká delegace, vyslaná vládou rozhodnutou snižovat míru intervence státu do ekonomiky, se prohlásila za vehementního odpůrce této myšlenky.
Americká delegace navrhla plán, který se od diskutovaného naprosto lišil.
Dnes jsou stěží představitelné tanky ostřelující legálně zvolený parlament nebo privatizace státního majetku - a delegace skutečného řízení země - do rukou rodiny hlavy státu a jeho obchodních kamarádíčků.

Možná hledáte...