z | ž | y | ý

m čeština

Synonyma m synonyma

Která slova mají podobný význam jako m?

m čeština » čeština

zoolog

Příklady m příklady

Jak se používá m?

Citáty z filmových titulků

M-marmeláda?
Je to jen m7tus.
A-M-Á-R-D-A.
A-M-Á-D-A!
A-R-M-D-Á!
Ne, žádná A-M-Á-R-D-A!
A - M-Á-A-D-A.
Vaše dny parfémů jsou u konce, paní M!
Jděte na 70 m, rychle!
Je to M-3 s klimatizací a 300 kilometrů pouští urazí se stejnou elegancí, s jakou se vy promenádujete po Piccadilly.
Tedy, pane Pottere, já. Já.já vím, že bych po té šanci měl skočit, ale já.já jen, ehm M-myslíte, že byste mi mohl dát 24 hodin na rozmyšlenou?
Tady je N-M-A.
Červená řeka D. a k tomu přidáme M.
M.A., Ph.D., M.D., Columbia.
O.. M.. Pane, já se zblázním kluci!
Jo. m-aha!
M-Bone?
Správa závodu Volchovstroj. inženýru M.S.Losovi. Děkujeme Vám za bezmála roční pracovní nasazení.
N. Glan, Z. Darevskij, M.
Filmová báseň M. Jogansen, J.
Film CESTA MATKY KRAUSEOVÉ KE ŠTĚSTÍ byl restaurován v roce 1957 z verze sestavené Otto Nagelem pro Státní filmový archív NDR s novými mezititulky a měl délku 2.846 m (125 minut).
Tato hudební rekonstrukce je založena na manuskriptu Dmitrije Šostakoviče, který byl dlouhý čas uložen v Moskevském muzeu M.
Tato zkrácená verze je odvozena z kopie uložené v Nederlands Filmmuseum o délce 1615 m.
Scénář H.M. Walker.
M si to rozmyslela.
Steve! - M.
Tehdy měl délku 2014 m.
Film má nyní délku 1839 m.
M- myslíte že byste mi mohl dát dvacet čtyři hodin na rozmyšlenou?
Kilimandžáro je zasněžená hora, 5 892 m.n.m.
B-R-O-O-K-M-A-N.
Pane M.
S-H-E-R-M-A-N.
Můžeme se k nim dostat na 200 m.
M-o-i-r-a.
Podívejme, Boloňa na m myslí!

Citáty ze zpravodajství a publicistiky

Význačný publicista Amin M. Lakhani nedávno v nejčtenějším pákistánském listu Dawn prohlásil:,,Neobyčejnou zaměřeností na Kašmír.je Pákistán sám proti sobě.
Keňský Safaricom proměňuje trh svou službou mobilního bankovnictví M-Pesa, podobně jako to dělají indické nadnárodní outsourcingové firmy TCS a Wipro.
Nedávná smrt Jamese M. Buchanana, otce ekonomie veřejné volby, je dobrým důvodem zamyslet se nad těmito moudrými varováními.
Systémy mobilních plateb, jako je M-Pesa, mění způsob, jakým lidé převádějí, inkasují a spoří peníze v mnoha rozvojových zemích, například v Keni, Pákistánu a na Filipínách.
Zpráva rovněž doporučuje zvláštní požadavky na umístění zbývajících šimpanzů: držení ve skupinách alespoň po sedmi, minimálně 1000 čtverečních stop (asi 93 m2) na šimpanze, prostor k lezení a příležitosti k hledání potravy.
Současná potíž tkví v tom, že hladina půjček z měnového agregátu (M4) do soukromého sektoru je na nejnižší úrovni za deset let, zatímco inflace více než dvojnásobně převyšuje cíl BOE.
Já jsem si myslel něco jiného a svůj názor jsem zakládal na výzkumu podkladů pro knihu Tentokrát to bude jinak, kterou jsme v roce 2009 vydali s Carmen M.
Údaje z Evropy a USA ukazují, že M3 byl většinu roku 2009 na sestupu, navzdory mimořádně nízkým úrokovým sazbám a kvantitativnímu uvolňování.
Jak říká rumunský filozof E. M.
Podle Standard Chartered Bank dokonce patří Číně první místo na světě, pokud jde o celkovou M2 i nově vydanou měnu.
Afrika se stala průkopníkem mobilního bankovnictví a místní firmy jako M-Pesa i globální korporace jako Citi ukazují, jak mohou nové technologie poskytovat životně důležité finanční služby i lidem, kteří nemají bankovní účet.
Po jeho oslabení a rozhodnutí prezidenta Richarda M. Nixona ukončit směnitelnost dolaru za zlato sezvala Francie v roce 1975 přední činitele pěti zemí do knihovny zámku Rambouillet k diskusi nad měnovými otázkami.