B1

bugger angličtina

sodomita, prevít, kašlat na něco

Význam bugger význam

Co v angličtině znamená bugger?
Definice v jednoduché angličtině

bugger

; A bugger is a person you don't like. He was wearing his hat in church, so I yelled, "Take your hat off, you silly bugger.

bugger

You say "bugger it" to show that you are very angry or that you don't care. You say "bugger me" or "I'm buggered" to show that you're very surprised. If you bugger somebody, you have anal sex with them. You say "bugger off" you want someone to leave you alone. If you bugger something up, you make a problem with it.

bugger

(= sodomize) practice anal sex upon (= sodomite) someone who engages in anal copulation (especially a male who engages in anal copulation with another male)
Doporučujeme...Patnáct vět anglickyPráce a zaměstnání | Work and jobsPatnáct nejdůležitějších vět, které v angličtině potřebujete, když chcete konverzovat o práci a zaměstnání.Naučit se 15vet.cz »

Překlad bugger překlad

Jak z angličtiny přeložit bugger?

Synonyma Anglická synonyma

Která slova mají v angličtině podobný význam jako bugger?
Doporučujeme...Patnáct vět anglickyUniverzální odpovědi | Universal answersPatnáct způsobů, jak se v angličtině vykroutit z jakékoliv nepříjemné konverzace.Naučit se 15vet.cz »

Časování bugger časování

Jak se v angličtině časuje bugger?

bugger · sloveso

Možná hledáte...

Doporučujeme...Patnáct vět anglickyMáme naspěch | In a hurryTyhle věty vám přijdou v angličtině vhod, až budete pospíchat.Naučit se 15vet.cz »